درباره ما

درباره ما

تاریخچه ما

این شرکت از سال 1365 فعالیت خود را در حوزه تامین مواد اولیه با هدف سهولت در دسترسی تولیدکنندگان محترم به مواد اولیه مورد نیاز آغاز کرد و با گسترش حیطه فعالیت خود رسما تحت نام پانیک پلیمر در سال 1398 به فعالیت خود ادامه داد. پانیک پلیمر مفتخر است همکاری خود را جهت تامین مواد اولیه صنایع مواد پلیمری، پلیمرهای مهندسی، پروفیل سازی و … اعلام نماید. پانیک پلیمر با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری و اهمیت تحقق شعار “تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زدایی‌ها” در سال 1400، تمام تلاش خود را در راستای “مانع زدایی” برای فعالیت‌های تولیدکنندگان که در خط مقدم جبهه‌ی اقتصادی هستند خواهد نمود.

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

بیشتر کارخانه های مدرن دارای انبارهای بزرگ یا امکانات انبار مانند هستند که شامل تجهیزات سنگینی هستند که برای تولید خط مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند. کارخانه های بزرگ با دسترسی به حالت های مختلف حمل و نقل ، تمایل دارند که برخی از آنها دارای امکانات ریلی ، بزرگراهی و بارگیری و تخلیه آب باشند.

  • ساخت و سازسیستم های خبره و مدرن
  • محیط زیستمدیریت پسماند
  • ماشین الاتجابجایی تجهیزات
  • خدمات برقفروشگاه های منبع برق

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

17 سال است که با پانیک پلیمر کار می کنیم. به جدیت می توانم بگویم که خط تولید ما حتی یک روز به علت نبود مواد اولیه تعطیل نشده است!

آقای فرهادی، یک تولید کننده پلاستیک و نایلونعکس نمایشی است

پس از 10 سال کار با پانیک پلیمر به جدیت می توانم بگویم که کیفیت بارهای ارسالی توسط آنها همیشه همان کیفیت مد نظر من بوده است.

آقای مجد، یک تولیدکننده لوله و اتصالات PVCعکس نمایشی است

تامین مواد اولیه مشکلی بود که وقت زیادی از من می گرفت و تمرکزم  روی مدیریت نیروهایم و تولیدم به شدت کم بود. از 4 سال پیش که با مجموعه پانیک پلیمر آشنا شدم تا الان فقط با یک تماس تلفنی مواد اولیه مورد نیازم را خریداری می کنم  و تمام وقت و انرژی ام را صرف مدیریت مجموعه ام می کنم.

احسان، یک تولیدکننده لوله و اتصالات پلی اتیلنیعکس نمایشی است

مشاهده

نتایج ما

آمار و ارقام، به خوبی بیانگر فعالیت های ما در این سال ها هستند.

130+مشتری راضی
39سازمان
57واحد تولیدی
780+تن بار تامین شده

جای شما در پانیک پلیمر خالی است، به تیم ما بپیوندید

رزومه خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید